Програма вебінару “На допомогу вихователю, або  Як легко і просто підготувати дитину до школи” 26.08.2020

ОСВІТНЯ ОКСАМИТОВА СЕСІЯ 2020:

ВІД НОВАТОРСЬКОЇ ІДЕЇ ДО ПРИКЛАДНОГО ЗАСТОСУВАННЯ

Програма вебінару

На допомогу вихователю, або

 Як легко і просто підготувати дитину до школи

Дата проведення 26.08 початок о 18.00

Місце проведення платформа ZOOM

Успішний розвиток особистості, ефективність навчання дитини залежать від певного рівня підготовки її до школи. Загалом, готовність дошкільника до навчання у школі визначається умовно за двома провідними напрямками: психологічна та фізична готовність. Психологічна має два спрямування – особистісну та інтелектуальну (розумову) готовність. Особистісна готовність до навчання – це комплекс морально-психологічних особливостей, в якому мотиваційна сторона є основою. Інтелектуальна готовність до шкільного учіння складається з багатьох взаємозв’язаних компонентів розумового і мовленнєвого розвитку дітей. Єдність загального рівня розвитку психічних процесів (сприймання, мислення, уяви, уваги, пам’яті), пізнавальної діяльності, пізнавальних інтересів; досить широкий запас усвідомлених, систематизованих уявлень та елементарних понять про навколишній світ; розвинена мова, навички елементарної навчальної діяльності у дітей складають інтелектуальну (розумову) готовність до навчання у школі. Це все є результатом систематичного формування узагальнених уявлень, на основі яких дошкільники орієнтуються в доступних їхньому розумного явищах природи і суспільного життя, спеціальної підготовки до шкільних уроків читання, мови та математики, а також формування належного рівня пізнавальної діяльності.

Про що буде йтися?

Про авторську педагогічну технологію підготовки дитини старшого дошкільного віку до навчання в школі «Підготовка до школи 5+»  , яка ґрунтується на системі пізнавальних завдань із навчання грамоти, математики, логіки, розвитку мовлення, підготовки руки дитини до письма.

Про особливості організації освітньої роботи за індивідуальними зошитами для дітей «Навчання грамоти», «Розвиток мовлення», «Математика», «Логіка», «Підготовка руки дитини до письма».

Чого Ви навчитеся?
Як поступово, не перевтомлюючи дитину, підготувати її до навчання в школі.

Як розширити в дитини запас усвідомлених, систематизованих уявлень та елементарних понять про навколишній світ; розвивати мовлення, навички елементарної навчальної діяльності.

Як працюючи за авторською педагогічною технологією, розвивати в дитини мислення, мовлення, пам’ять, сприйняття, дрібну моторику.

Спікер вебінару:

Олена Каплуновська, Голова ГО «Академія розвитку особистості», магістр з педагогіки вищої школи, методист із дошкільної освіти, Відмінник освіти України, автор навчальних зошитів для дітей та методичних посібників для педагогів і батьків, член авторського колективу освітніх програм «Дитина в дошкільні роки», «STREAM-освіта або Стежинки у Всесвіт», «України – моя Батьківщина». Теоретик і практик з 40-річним стажем роботи у сфері дошкільної освіти.

Що Ви отримаєте?

Кожен учасник отримає сертифікат про підвищення кваліфікації  (4 год./0,2 ЄКТС), відеозапис (за бажанням).

Долучайтесь до участі в вебінарі!

Реєструйтесь на за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1sfWdngTBwUAcm_YTlkf5TsXO9klSEIHPc78DsW8SioA/edit#responss
Завантажити програму звідси:

Програма вебінару_Підготовка до школи