Шестирічні в дитсадку: розвиваємо чи “приймаємо на зберігання”?

Закінчився навчальний рік. Відбувся випускний бал. Восени більшість шестирічних дітей ідуть до школи, але, як правило, завжди є кілька таких, які через певні обставини залишаються ще на рік у дитячому садку. Таке право їм гарантує ст. 12 За- кону України “Про дошкільну освіту”, в якій заде- кларовано можливість перебування у дошкільних навчальних закладах дітей віком від двох місяців до шести (семи) років. Водночас ні “Положенням про дошкільний навчальний заклад”, ані Законом України “Про дошкільну освіту” не передбачено умови, за яких дитина може залишитись у дит- садку до досягнення нею зазначеного віку, тобто семи років.

Читати всю статтю в .pdf

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *