Архіви

#Флешмоб_Збережемо_ялиночку

Пропоную статтю-огляд про зимових персонажів, які найчастіше з”являються на дитячих святах. Чи доречні вони, чия це традиція? Чи все ж таки залишити всіх та не  чіпати традиції?

У статті також запропонована порівняльна таблиця особливостей Діда Мороза, Санта Клауса та Святого Миколая – що спільного, а що різнить.

Катерина Крутій

МАЙЖЕ  ВСЕ  ПРО  СВЯТОГО МИКОЛАЯ, ДІДА  МОРОЗА,  САНТА КЛАУСА ТА  ЇХНІХ  РОДИЧІВ, або КОЛИ БУДЕМО СВЯТКУВАТИ ЗА УКРАЇНСЬКИМИ ТРАДИЦІЯМИ?

Пам’ятаємо з дитинства чарівне свято — Новий рік. Святково при­крашена ялинка вабить дивовижністю й казковістю, а біля неї всіх вітають Дід Мороз і Снігуронька. Звідки ж до нас прийшов Дід Мороз? І чому навколо бачимо переважно зображення Санта Клауса,  а ще рідше – Святого Миколая?

Статтю можна безкоштовно завантажити звідси:

Стаття проф. Крутій К.Л. Дід Мороз та родичі

Маленький хлопчик повертається з дитячого садочка подряпаний.
Татко запитує:
– У чому справа?
– Були на репетиції в музичній залі.                                                – Ну та й що?                                                                                                  -Хороводи навколо ялинки водили.
– Ну та й що?
– Ялинка велика, а дітей замало!

#Флешмоб_Збережемо_ялиночку

Усі труднощі виховання випливають з того, що батьки, не тільки не виправляючи своїх недоліків, але і виправдовуючи їх в собі, не хочуть бачити цих недоліків у дітях.
Лев Толстой

“Якщо дитина бреше, вона або вас боїться, або вас же копіює.
У брехливих батьків виростають брехливі діти.

Якщо ви хочете чути від своєї дитини правду, не брешіть їй!”

Олександр Нілл, Саммерхілл – виховання свободою.

Використано: 

https://www.facebook.com/ufilev

«Розуміння атома – це дитяча гра в порівнянні з розумінням дитячої гри».

Цією фразою знаменитий фізіолог Х.Хогленд підкреслив глибоку повагу дорослих – дослідників дитинства – до головної діяльності цього віку – ігрової.