Програми вебінарів, коучинг-консультацій, освітніх зустрічей

ВЕБІНАР “На допомогу вихователю, або Як легко і просто підготувати дитину до школи?”

Дата проведення : 26.08.2020р.

Успішний розвиток особистості, ефективність навчання дитини залежать від певного рівня підготовки її до школи. Загалом, готовність дошкільника до навчання у школі визначається умовно за двома провідними напрямками: психологічна та фізична готовність. Психологічна має два спрямування – особистісну та інтелектуальну (розумову) готовність. Особистісна готовність до навчання – це комплекс морально-психологічних особливостей, в якому мотиваційна сторона є основою. Інтелектуальна готовність до шкільного учіння складається з багатьох взаємозв’язаних компонентів розумового і мовленнєвого розвитку дітей. Єдність загального рівня розвитку психічних процесів (сприймання, мислення, уяви, уваги, пам’яті), пізнавальної діяльності, пізнавальних інтересів; досить широкий запас усвідомлених, систематизованих уявлень та елементарних понять про навколишній світ; розвинена мова, навички елементарної навчальної діяльності у дітей складають інтелектуальну (розумову) готовність до навчання у школі. Це все є результатом систематичного формування узагальнених уявлень, на основі яких дошкільники орієнтуються в доступних їхньому розумного явищах природи і суспільного життя, спеціальної підготовки до шкільних уроків читання, мови та математики, а також формування належного рівня пізнавальної діяльності.

Про що буде йтися? Про авторську педагогічну технологію підготовки дитини старшого дошкільного віку до навчання в школі «Підготовка до школи 5+»  , яка ґрунтується на системі пізнавальних завдань із навчання грамоти, математики, логіки, розвитку мовлення, підготовки руки дитини до письма. Про особливості організації освітньої роботи за індивідуальними зошитами для дітей «Навчання грамоти», «Розвиток мовлення», «Математика», «Логіка», «Підготовка руки дитини до письма».

Чого Ви навчитеся? Як поступово, не перевтомлюючи дитину, підготувати її до навчання в школі. Як розширити в дитини запас усвідомлених, систематизованих уявлень та елементарних понять про навколишній світ; розвивати мовлення, навички елементарної навчальної діяльності. Як працюючи за авторською педагогічною технологією, розвивати в дитини мислення, мовлення, пам’ять, сприйняття, дрібну моторику.

Спікер вебінару:  Олена Каплуновська, Голова ГО «Академія розвитку особистості», магістр з педагогіки вищої школи, методист із дошкільної освіти, Відмінник освіти України, автор навчальних зошитів для дітей та методичних посібників для педагогів і батьків, член авторського колективу освітніх програм «Дитина в дошкільні роки», «STREAM-освіта або Стежинки у Всесвіт», «України – моя Батьківщина». Теоретик і практик з 40-річним стажем роботи у сфері дошкільної освіти.

Що Ви отримаєте? Кожен учасник отримає сертифікат про підвищення кваліфікації  (4 год./0,2 ЄКТС), відеозапис (за бажанням)

———————————————————————————————————————————-

ВЕБІНАР Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку (за освітньою парціальною програмою «Україна – моя Батьківщина»)”

Дата проведення 27.08.2020 р.

Патріотизм – це моральне почуття, а тому його формування вимагає глибокого емоційного переживання, усвідомлення і прийняття його дитиною як цінності. Якщо пробуджувати патріотизм лише за допомогою зовнішніх засобів, він може набути хибного спрямування, стати поверховим, показним. Визначено, що найсприятливіший вік початку патріотичного виховання систематичного патріотичного виховання – 5-й рік життя, коли в дитини активізується інтерес до соціального світу, суспільних явищ близького оточення та далеких країн. Першоосновою почуття патріотизму можна вважати приязнь, чуйність, відповідальність. Саме з виховання доброзичливості, терпимості, емпатії, відповідальності, щирих взаємин у групі дитсадка, засвоєння усталених норм співжиття і варто розпочинати патріотичне виховання.

Про що буде йтися? Про зміст, особливості патріотичних почуттів людини. Про зміст, форми освітньої  роботи з національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку (за освітньою парціальною програмою «Україна – моя Батьківщина»). Про систему методичного забезпечення організації національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку (за освітньою парціальною програмою «Україна – моя Батьківщина»).

Чого Ви навчитеся? Як організувати освітню роботу з національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку за освітньою парціальною програмою «Україна – моя Батьківщина».

Спікер вебінаруОлена Каплуновська, Голова ГО «Академія розвитку особистості», магістр з педагогіки вищої школи, методист із дошкільної освіти, Відмінник освіти України, автор навчальних зошитів для дітей та методичних посібників для педагогів і батьків, член авторського колективу освітніх програм «Дитина в дошкільні роки», «STREAM-освіта або Стежинки у Всесвіт», «України – моя Батьківщина». Теоретик і практик з 40-річним стажем роботи у сфері дошкільної освіти.

Що Ви отримаєте? Кожен учасник отримає сертифікат про підвищення кваліфікації  (4 год./0,2 ЄКТС), відеозапис вебінару (за бажанням).

—————————————————————————————————————————–

ВЕБІНАР «Соціальна дезадаптація дитини раннього віку: хто винен і що робити?»  Дата проведення 28.08.2020 р.

Однією з причин складної адаптації є те, що обстановка в садочку радикально відрізняється від звичного для дитини мікроклімату рідної домівки. Малюку доводиться контактувати з різними дітьми і дорослими, дотримуватися правил, часом суворих, справлятися з поточними проблемами без допомоги батьків. Часто-густо вихователі дітей раннього віку  скаржаться на те, що більшість малюків «не знаходять спільної мови з однолітками», «не вміють грати з іншими дітьми» тощо. Це може вказувати як на наявність деяких порушень або відставання в розвитку, так і на особливості темпераменту (висока сензитивність, ригідність, мала рухова та пізнавальна активність, низька товариськість та ін.). Причинами соціальної дезадаптації, конфліктності малюка можуть бути такі особливості його психіки й особистості (причому, для соціальної дезадаптації досить хоча б однієї умови, але часто причини мають комплексний характер):- відсутність навичок спілкування;- неадекватне оцінювання себе в ситуації спілкування;- емоційна неврівноваженість;- тривожність і страх спілкування з незнайомими дітьми та дорослими;- замкнутість.

Залежно від причини, дитина або пасивно підкоряється, коли однолітки «виштовхують» її зі свого кола, або сама стає озлобленою і з бажанням «помститися» одноліткам (обирає ті засоби, які або бачила від батьків, або була навчена батьками). Відсутність навичок спілкування є значною перешкодою для малюка щодо взаємодії з іншими дітьми.

Про що буде йтися? З якого віку краще віддавати в дитячий садок? Чи є чіткі терміни? Роль батьків у створенні середовища для успішної адаптації дитини до соціуму. Режим дня малюка в період адаптації. Як пом’якшити адаптацію малюка до дитячого садочка? (практичні прийоми). Що таке освітня кінезіологія і навіщо вона дітям раннього віку? Якщо дитина впродовж дня веде себе спокійно, а в присутності батьків починає істерику, то що робити? Чи можна уникнути хвороб у період адаптації? Як попередити дезадаптацію дитини? Як донести інформацію до батьків? Нові форми взаємодії з батьками в період адаптації малюка.

Чого Ви навчитеся? Організувати адаптаційний період, правил фіксування стану адаптації малюків, алгоритму прощання дитини з батьками, як зшити ляльку «від матусі», складання адаптаційних казок  і ще багато чого цікавого.

Спікер вебінару:  КРУТІЙ  КАТЕРИНА  – професор кафедри дошкільної та початкової освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, керівник Центру авторських методик та модерних практик, Голова Правління ГО  «Академія розвитку особистості», автор понад 300 наукових статей, монографій, словників та методичних посібників, науковий керівник альтернативної програми для дошкільників «STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт», комплексної освітньої програми «Дитина в дошкільні роки».

Що Ви отримаєте? Кожен учасник отримає сертифікат про підвищення кваліфікації  (4 год./0,2 ЄКТС), посилання на відеозапис вебінару (за бажанням).

———————————————————————————————————————————–

ОСВІТНЯ ЗУТСТРІЧ “150 років від  дня народження Марії Монтессорі. Зустріч однодумців, шанувальників і прихильників педагогічної спадщини Марії Монтессорі”

Дата проведення 31.08.2020 р. 

Міфи народжуються тоді, коли з’являється щось нове, що кардинально відрізняється від звичних норм і правил, але тоді відразу починає працювати «сарафанне радіо», виникають суб’єктивні думки, погляди, народжуються чутки та міфи, які міцно вкорінюються в свідомості людей. У сучасному світі інтернету так багато фейкових новин, історій, що навіть пошук іноді теж не дає оригінального тексту, щоб можна було перевірити подію або світлину. Якщо набрати в GOOGLE словосполучення «Монтессорі_міфи», отримаємо понад десяток тисяч сайтів, де обговорюються приватне життя, особистість і лише потім педагогічні ідеї видатної педагогині. Дивно, але за минулі 30 років після закінчення мною вишу, мало що змінилося в сприйнятті й розумінні всієї глибини педагогіки Монтессорі в моїх колег. Найчастіше пропонуються два аргументи, які було закарбовано в педагогічну свідомість викладачами коледжів або університетів. Перший аргумент – що може привнести у виховання чужих дітей жінка, яка покинула свого сина, і він до 10 років виховувався в іншій родині. Другий аргумент – вона працювала з інтелектуально відсталими дітьми, отже, її досвід не підходить для роботи з нейротиповими дітьми.

Про що буде йтися?

Про особистість Педагогині, яка визначила напрям освіти ХХ століття. Ми спробуємо зруйнувати міфи навколо Марії Монтессорі. Познайомимося з колегами, які працюють за методикою Марії Монтессорі.

Спікери  освітньої зустрічі: Спікери – Катерина Крутій,  докт.пед. наук, професор кафедри дошкільної та початкової освіти ВДПУ імені Михайла  Коцюбинського; Олена Каплуновська, Голова ГО «Академія розвитку особистості», викладач дошкільної педагогіки та психології, методист із дошкільного виховання

Що Ви отримаєте?

Кожен учасник отримає сертифікат про участь в освітній зустрічі, відеозапис (за бажанням).

——————————————————————————————————————————-

 

ВЕБІНАР «Тьюторський супровід педагога ЗДО (закладу дошкільної освіти)».

Дата проведення 02.09.2020 р.

Одним м з ефективних шляхів реалізації особистісно орієнтованого методичного супроводу є тьюторство. Тьютор – консультант, який надає індивідуальну підтримку своєму підопічному (тьюторанту). У професійні обов’язки тьютора не входить перевірка стану освітнього процесу, його відповідності чинним програмам та вимогам, надання вихователю готових знань чи постановка перед ним конкретних завдань. Натомість він допомагає педагогу розібратися у чинних успіхів  та невдач, сформулювати цілі на майбутнє, визначити необхідний напрям самоосвіти, організувати максимально комфортні умови для розвитку особистості свого підопічного. Тьюторський супровід педагога ЗДО – це діяльність з індивідуалізації безперервної освіти, спрямована на виявлення і розвиток освітніх мотивів та інтересів педагогів, пошук ресурсів для створення індивідуальних освітніх програм, здійснення рефлексії.

Про що буде йтися? Про професійні якості тьютора (хто може бути тьютором?). Про види тьюторського супроводу. Про основні етапи роботи тьютора. Про основні форми тьюторського супроводу: індивідуальна тьюторська консультація, групова тьюторська консультація, тьюторіал, освітня подія.

Чого Ви навчитеся? Як організувати тьюторський супровід педагога ЗДО; як організувати та провести індивідуальну тьюторську консультацію, групову тьюторську консультацію, тьюторіал, освітню подію.

Спікер вебінару:  Олена Каплуновська, Голова ГО «Академія розвитку особистості», магістр з педагогіки вищої школи, методист із дошкільної освіти, Відмінник освіти України, автор навчальних зошитів для дітей та методичних посібників для педагогів і батьків, член авторського колективу освітніх програм «Дитина в дошкільні роки», «STREAM-освіта або Стежинки у Всесвіт», «України – моя Батьківщина». Теоретик і практик з 40-річним стажем роботи у сфері дошкільної освіти.

Що Ви отримаєте?

Кожен учасник отримає сертифікат про підвищення кваліфікації  (4 год./0,2 ЄКТС), відеозапис (за бажанням).

————————————————————————————————————–

ВЕБІНАР «Презентація альтернативної програми  «STREAM-освіта дошкільників, або Стежинки у Всесвіт» (для тих, хто починає працювати за програмою)».

Дата проведення 03.09.2020 р.

Альтернативну програму “STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт” зорієнтовано на цінності та інтереси дитини, на ампліфікацію дитячого розвитку, взаємозв’язок усіх сторін життя, формування культури інженерного мислення. Перше видання вийшло у 2018 році.. Програму адресовано педагогам, практичним психологам і соціальним педагогам закладів дошкільної та початкової освіти, вихователям, які працюють у будинках сімейного типу, в закладах інтернатного типу тощо; студентам педагогічних інститутів та коледжів, які навчаються за спеціальністю “Дошкільна освіта”; батькам.

Про що буде йтися? Чому STREAM – це освітній бренд  дошкілля? Що таке «культура інженерного мислення»  та чому це так важливо для дошкільників? Яка мета альтернативної програми «STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт»? Засадничі принципи альтернативної програми. Які пріоритетні форми презентації інформації для дошколят? Як користуватися методичним забезпеченням до програми? Які види планування за програмою? Чому програма є альтернативною та як узгоджується з іншими комплексними освітніми програмами?

Чого Ви навчитеся? Алґоритму запровадження альтернативної програми. Обирати планування для вікової групи.

Спікери вебінару:

КРУТІЙ  КАТЕРИНА  – професор кафедри дошкільної та початкової освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, керівник Центру авторських методик та модерних практик, Голова Правління ГО  «Академія розвитку особистості», автор понад 300 наукових статей, монографій, словників та методичних посібників, науковий керівник альтернативної програми для дошкільників «STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт», комплексної освітньої програми «Дитина в дошкільні роки».

ІРИНА СТЕЦЕНКО – науковий співробітник Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій і систем Національної академії наук України й Міністерства освіти і науки України.

Що Ви отримаєте? Кожен учасник отримає сертифікат про підвищення кваліфікації  (4 год./0,2 ЄКТС), відеозапис вебінару (за бажанням).

————————————————————————————————————————————

КОУЧИНГ-КОНСУЛЬТАЦІЯ. “Працюємо за зошитом Логіка 5+”.

Дата проведення 04.09.2020 р.

Цей зошит може слугувати азбукою логічного мислення для дітей віком 5+. Саме цей вік найсприятливіший період для початку розвитку логічного мислення. Навички та вміння, які набуваються дитиною  саме в дошкільному віці, стають підґрунтям для отримання нових знань в більш старшому віці та розвитку інтелектуальних здібностей. «Діяти в умі» – найголовніше серед цих умінь.

Запропоновані ігрові вправи розвивають в дітей розмірковувати з використанням основних логічних прийомів, а саме аналізу, синтезу, порівняння, серіації, класифікації узагальнення, судження та умовиводу. Для вас вгорі кожної сторінки дані назви логічних прийомів, які розвиваються в ігрових вправах.

Стимуляція дитини до використання логічних прийомів незамінна. Різноманітність ігрового матеріалу надає простір для фантазії, уяви.

Про що буде йтися? Про авторський навчальний зошит для дітей старшого дошкільного віку «Логіка 5+» із авторської педагогічної технології підготовки дитини до навчання в школі «Підготовка до школи 5+» , яка ґрунтується на системі пізнавальних завдань із навчання грамоти, математики, логіки, розвитку мовлення, підготовки руки дитини до письма.

Спікер коучинг-консультації:  Олена Каплуновська, Голова ГО «Академія розвитку особистості», магістр з педагогіки вищої школи, методист із дошкільної освіти, Відмінник освіти України, автор навчальних зошитів для дітей та методичних посібників для педагогів і батьків, член авторського колективу освітніх програм «Дитина в дошкільні роки», «STREAM-освіта або Стежинки у Всесвіт», «України – моя Батьківщина». Теоретик і практик з 40-річним стажем роботи у сфері дошкільної освіти.

Що Ви отримаєте? Кожен учасник отримає сертифікат про участь у коучинг-консультації, який надасть Вам право використовувати даний посібник у роботі з дітьми.

—————————————————————————————————————————————–

ВЕБІНАР “STREAM-ОСВІТА ДОШКІЛЬНИКІВ: ЯК НАЛАШТУВАТИСЯ  НА РЕЗУЛЬТАТИВНУ ДІЯЛЬНІСТЬ”

Дата проведення 07.09.2020 р.

Ви серйозно зацікавились сучасним напрямом дошкільної освіти – STREAM? Чи вже певний час активно працюєте за  Альтернативною програмою  формування культури інженерного мислення в дошкільників  «STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт» і бажаєте познайомитись з досвідом роботи іншого педагогічного колективу? Чи, можливо, плануєте розпочати запровадження Альтернативної програми формування культури інженерного мислення в дошкільників  «STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт»  з початком прийдешнього нового навчального року?

Про що буде йтися? З чого розпочати STREAM-освіту дошкільників? Як забезпечити методичний супровід педагогічного колективу і спрямувати педагогів на ефективне і результативне запровадження Альтернативної програми?  Як побудувати освітню діяльність з дітьми за напрямами STREAM-освіти, щоб вона була цікавою, пізнавальною для малят і спонукала їх мислити критично?

Про що  Ви дізнаєтесь?  Яких умов варто дотримуватись, щоб розпочати запровадження або продовжити продуктивну діяльність за Альтернативною програмою формування культури інженерного мислення в дошкільників  «STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт». Яке методичне забезпечення має Альтернативна програма. Як технологічно налаштувати педагогів на результативну, успішну діяльність за напрямами STREAM-освіти дошкільників. Які дієві форми методичної роботи з педагогами допоможуть сформувати у них професійні навички конструювання (моделювання, планування) інтегрованої освітньої діяльності за напрямами STREAM- освіти. Дізнаєтесь про місце напрямів STREAM в освітньому процесі дошкільників. Познайомитесь з алгоритмом планування освітньої діяльності (тематичного блоку, проєкту, освітньої ситуації, інтегрованого заняття) з дошкільниками за напрямами STREAM- освіти.

Чого Ви навчитеся? Створювати оптимальні умови для успішної реалізації освітніх завдань Альтернативної програми формування культури інженерного мислення в дошкільників  «STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт». Розрізняти поняття  та компоненти STREAM –освіти дошкільників; моделювати та ефективно застосовувати дієві форми методичної роботи з педагогами щодо підвищення професійної компетентності за сучасним  напрямом дошкільної освіти – STREAM. Самостійно і компетентно будувати освітню діяльність з дошкільниками  за напрямами STREAM –  освіти, використовуючи мультисенсорний підхід до міжпредметної інтеграції:  «БАЧУ», «ЧУЮ», «ВІДЧУВАЮ», «ГРАЮ», «ТВОРЮ». Добирати ефективні форми роботи та провідні види дитячої діяльності за компонентами  STREAM – освіти дошкільників.

Спікер вебінару: Наталія Шалда, вихователь-методист  закладу  дошкільної освіти  №1 «Дзвіночок» міста Шостки Сумської області

Що Ви отримаєте? Презентацію від спікера вебінару; активні посилання на досвід роботи педагогічного колективу зі STREAM-освіти дошкільників; чек-лист моделювання освітньої діяльності за напрямами  STREAM-освіти орієнтовний алгоритм написання проєкту освітньої діяльності з  молодшими дошкільниками за напрямами STREAM- освіти на тиждень; сценарій освітньої діяльності за напрямами  STREAM-освіти для дітей молодшого дошкільного віку.  Кожен учасник отримає сертифікат про підвищення кваліфікації  (4 год./0,2 ЄКТС), відеозапис (за бажанням).

————————————————————————————————————————

КОУЧИНГ-КОНСУЛЬТАЦІЯ “Працюємо за зошитом Математика 5+”

Дата проведення 08.09.2020 р.

Цей зошит може слугувати математичною азбукою для дітей віком 5+. У зошиті  підібрані цікаві завдання , що сприяють розвитку у дошкільників математичних уявлень. Незвичне формулювання завдань вимагатиме  від дитини  свідомого засвоєння математичного змісту, активізує  пізнавальну ініціативу, найголовніше, допоможе сформувати звичку та смак до роздумів. Щоб дитина зрозуміла, що математика їй необхідна, потрібно постійно їй про це нагадувати, наводячи  приклади з простих життєвих ситуацій. Наприклад, знаючи математику, вона зможе розрахувати ймовірність виграшу в лотереї, а подорослішавши, захоче зайнятися бізнесом, то це буде зробити простіше, адже метою бізнесмена є отримання прибутку, а щоб його отримати, необхідно заздалегідь провести математичні розрахунки. Запропоновані ігрові вправи привчають дитину розмірковувати логічно, навчать знаходити закономірності, навчать аналізувати та  узагальнювати, що значно більше, аніж додавати та віднімати. Виконуючи завдання дитина набуває знань та вмінь, що є  базисом для формування навчальної діяльності та особистості в цілому.

Про що буде йтися? Про авторський навчальний зошит для дітей старшого дошкільного віку «Математика 5+» із авторської педагогічної технології підготовки дитини до навчання в школі «Підготовка до школи 5+» , яка ґрунтується на системі пізнавальних завдань із навчання грамоти, математики, логіки, розвитку мовлення, підготовки руки дитини до письма.

Спікер коучинг-консультації:  Олена Каплуновська, Голова ГО «Академія розвитку особистості», магістр з педагогіки вищої школи, методист із дошкільної освіти, Відмінник освіти України, автор навчальних зошитів для дітей та методичних посібників для педагогів і батьків, член авторського колективу освітніх програм «Дитина в дошкільні роки», «STREAM-освіта або Стежинки у Всесвіт», «України – моя Батьківщина». Теоретик і практик з 40-річним стажем роботи у сфері дошкільної освіти.

Що Ви отримаєте? Кожен учасник отримає сертифікат про участь у коучинг-консультації, який надасть Вам право використовувати даний посібник у роботі з дітьми.

—————————————————————————————————————————-

ВЕБІНАР «Вирішення життєвих проблем за допомогою інженерного мислення  (за напрямами альтернативної програми «STREAM-освіта дошкільників, або Стежинки у Всесвіт»)»

Дата проведення 09.09.2020 р.      

Центральною ланкою альтернативної програми “STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт” є формування культури інженерного мислення в дошкільників, що є однією з найголовніших компетенцій для успішного розвитку та навчання. Необхідність формування даного типу мислення є зумовлене сучасними вимогами на ринку праці, адже інженери зараз потрібні майже в усіх сферах діяльності людини. Під інженерним мисленням слід  розуміти особливий вид мислення, який формується і проявляється при вирішенні різноманітних проблем, що дозволяє швидко, чітко та оригінально вирішувати як ординарні так і неординарні завдання  направлені на забезпечення технічних потреб.  Інженерне мислення — це мислення, спрямоване на розроблення, створення та використання технічних інновацій для досягнення найбільш економічних, ефективних і якісних результатів, а також для гуманізації виробництва й праці. Інженерне мислення складається з таких компонентів: технічне мислення – вміння аналізувати зміст, структуру, засоби та принципи роботи технічних об’єктів; конструктивне мислення – побудова певної моделі, вирішення поставленої проблеми, дослідницьке мислення – визначення новизни в завданні, вміння аргументувати свої дії та одержані результати, вміння робити висновки; економічне мислення – рефлексія якості процесу та результатів діяльності з позиції  задовольнення потреб.

 Про що буде йтися? -про практичне застосування  альтернативної програми “STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт”; -про методи і форми роботи з дошкільниками, що сприяють розвитку інженерного мислення; -про цикл та  особливості організації інженерного проектування; – про зв’язок біоніки та інженерного мислення.

Чого Ви навчитеся?
застосовувати в освітньому процесі форми роботи, що сприяють формуванню інженерного мислення; планувати та організовувати інженерні проекти за мотивами літературних казок.

Спікер вебінару: Мар’яна Яцун, вихователь-методист ЗДО «Барвінок» м. Львів

Що Ви отримаєте? Кожен учасник отримає сертифікат про підвищення кваліфікації  (4 год./0,2 ЄКТС), відеозапис (за бажанням).

———————————————————————————————————————————

КОУЧИНГ-КОНСУЛЬТАЦІЯ. Працюємо за зошитом «Навчання грамоти 5 +».

Дата проведення 10.09.2020 р.

Навчання читання – це засвоєння певної системи знань, де виокремлюються основні засоби мови. Навчальний зошит «Навчання грамоти 5+»  є надійним  помічником у непростій справі навчання дітей первинних навичок читання і засвоєння елементарних правил української граматики. Зошит сприяє формуванню в дитини певних знань про звук, слово, склад, наголос. Адже читання – це не тільки механічне складання букв в слова, а слів у речення. Запропоновану систему підготовки до читання спрямовано на формування уявлення про звуки мовлення (голосні, приголосні: тверді та м’які). Це забезпечить дітям віком 5+ успішно навчитися читати, а надалі засвоїти українську мову. У зошиті  підібрані цікаві завдання з використанням мовних вправ, що дозволяють  дитині з легкістю диференціювати звуки, визначати їхнє місце в слові. Матеріал викладено у певній системі послідовності, Тому працювати з ним треба поступово – сторінка за сторінкою. Окремі теми поетапно повторюються, ускладняються та варіюються  у цікавих для дітей завданнях, що дозволяє глибше та успішніше засвоїти матеріал. Робота з зошитом передбачає розвивальну взаємодію дорослого та дитини. Навчання завжди пов’язане з помилками. Виправляти їх треба спокійно, доброзичливо та закінчувати  заняття на позитивних емоціях.

Про що буде йтися? Про авторський навчальний зошит для дітей старшого дошкільного віку «Навчання грамоти 5+» із авторської педагогічної технології підготовки дитини до навчання в школі «Підготовка до школи 5+» , яка ґрунтується на системі пізнавальних завдань із навчання грамоти, математики, логіки, розвитку мовлення, підготовки руки дитини до письма.

Спікер коучинг-консультації: Олена Каплуновська, Голова ГО «Академія розвитку особистості», магістр з педагогіки вищої школи, методист із дошкільної освіти, Відмінник освіти України, автор навчальних зошитів для дітей та методичних посібників для педагогів і батьків, член авторського колективу освітніх програм «Дитина в дошкільні роки», «STREAM-освіта або Стежинки у Всесвіт», «України – моя Батьківщина». Теоретик і практик з 40-річним стажем роботи у сфері дошкільної освіти.

Що Ви отримаєте? Кожен учасник отримає сертифікат про участь у коучинг-консультації, який надасть Вам право використовувати даний посібник у роботі з дітьми.

———————————————————————————————————————————-

КОУЧИНГ-КОНСУЛЬТАЦІЯ “Працюємо за зошитом «Розвиток мовлення  5 +»

Дата проведення 11.09.2020 р.

Цей зошит слугуватиме мовленнєвою  азбукою для дітей віком 5+. Саме в цьому віці діти здійснюють надскладну розумову роботу над засвоєнням мови і розвитком мовлення. Навчання мови та розвиток мовлення дитини – процес довготривалий та значний за обсягом. Маленька людина постійно вчиться – як же  висловити  набуті в процесі життя знання, потреби, що виникають, та емоції, що з’являються. Неможливо говорити ні про що, тому нам, дорослим,  потрібно забезпечити дитині ті самі враження, які розбудять емоції та думку, «змусять» розповісти про них. У зошиті  підібрані цікаві завдання, що допоможуть закріпити правильну звуковимову, розвинути дикцію, інтонаційну виразність мови, познайомити дітей зі словом, що звучить. Запропоновані ігрові вправи сприяють закріпленню та уточненню словника дитини, оволодіння фонетичною стороною рідної мови, її граматичною будовою, розвитку зв’язного мовлення, оволодінню елементарними мовленнєвими уявленнями та вміннями. Робота з зошитом передбачає розвивальну взаємодію дорослого та дитини. Для дошкільника дуже важливо відчувати зацікавленість та підтримку в його заняттях з боку близького дорослого.

Про що буде йтися?

Про авторський навчальний зошит для дітей старшого дошкільного віку «Розвиток мовлення 5+» із авторської педагогічної технології підготовки дитини до навчання в школі «Підготовка до школи 5+» , яка ґрунтується на системі пізнавальних завдань із навчання грамоти, математики, логіки, розвитку мовлення, підготовки руки дитини до письма.

Спікер коучинг-консультації:

Олена Каплуновська, Голова ГО «Академія розвитку особистості», магістр з педагогіки вищої школи, методист із дошкільної освіти, Відмінник освіти України, автор навчальних зошитів для дітей та методичних посібників для педагогів і батьків, член авторського колективу освітніх програм «Дитина в дошкільні роки», «STREAM-освіта або Стежинки у Всесвіт», «України – моя Батьківщина». Теоретик і практик з 40-річним стажем роботи у сфері дошкільної освіти.

Що Ви отримаєте?

Кожен учасник отримає сертифікат про участь у коучинг-консультації, який надасть Вам право використовувати даний посібник у роботі з дітьми.

————————————————————————————————————————————

 ВЕБІНАР «Організація роботи наукової лабораторії в умовах закладу дошкільної освіти. Особливості блоково-тематичного планування за альтернативною програмою «STREAM-освіта дошкільників, або Стежинки у Всесвіт»

 Дата проведення 14.09.2020 р.

Одним з пріоритетів в розвитку сучасної дошкільної освіти є: інтеграція науки та освіти, оновлення принципів, змісту та освітніх технологій, орієнтація на формування життєвої компетентності дитини. Реалізувати окреслене завдання допомагає новий напрям освіти  – STRЕАМ. Альтернативна програма формування культури інженерного мислення в дошкільників« STREAM освіта, або Стежинки у Всесвіт» К.Крутій та блоково-тематичні планування, розроблені авторами програми – легкий, зручний та незамінний путівник у сучасний світ науки, освіти та технологій! Світ, у якому дитина – друг та партнер педагога. Тож створення умов для проведення дослідів та досліджень у сучасному просторі закладу дошкільної освіти – необхідний інструмент для  активізації  до пізнавальної активності дітей дошкільного віку. І саме цим інструментом є «Дитяча наукова STREAM – лабораторія» –  новий елемент предметно-розвивального середовища ЗДО.

Про що буде йтися? Про шлях реалізації альтернативної програми формування культури інженерного мислення в дошкільників« STREAM освіта, або Стежинки у Всесвіт» К.Крутій  у ЗДО № 545 від початку, до  виникнення необхідності  створення власної «Дитячої  наукової STREAM – лабораторії» Про визначення «Дитяча наукова STREAM – лабораторія». Про можливості та шляхи створення «Дитячої наукової STREAM – лабораторії» у будь якому закладі дошкільної освіти : з чого розпочати, чим та як поповнювати, як оформлювати, як  просто організувати проведення дослідів та досліджень. Про  важливість та зручність використання цифрового кейсу (e-матеріалів)  блоково-тематичного планування за альтернативною програмою « STREAM освіта, або Стежинки у Всесвіт».

Про що ви дізнаєтесь? Як легко та зручно користуватись  в роботі альтернативною програмою формування культури інженерного мислення в дошкільників« STREAM освіта, або Стежинки у Всесвіт» К.Крутій, блоково-тематичними плануваннями. Як власноруч створити та обладнати  у своєму закладі сучасну «Дитячу наукову STREAM – лабораторію», не витрачаючись на ремонт.  Побачите практичні приклади роботи  «Дитячої наукової STREAM – лабораторії»  у різних вікових. Дізнаєтесь про  особливості роботи з блоково-тематичним плануванням  за альтернативною програмою формування культури інженерного мислення в дошкільників « STREAM освіта, або Стежинки у Всесвіт».

Чого Ви навчитесь? Організувати з доступних засобів та матеріалів власну «Дитячу наукову STREAM – лабораторію» З легкістю використовувати у щоденній роботі  блоково –тематичне планування на засадах  інтеграції, природничо-наукової освіти дошкільників  та  блоково-тематичне планування  освітньої діяльності. Організовувати цікаві, насичені різноманітними видами діяльності  заняття, дослідження, спостереження, досліди. Гармонійно поєднувати розклад  та режимні моменти з роботою за блоково-тематичним плануванням.

Використовувати в роботі з мультимедійне обладнання, не порушуючи норм  Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів. Створювати атмосферу педагогіки партнерства та едьютейнменту  необхідну для впровадження програми « STREAM освіта, або Стежинки у Всесвіт» К.Крутій

Спікер вебінару:  Інна Андрієнкова, психолог, вихователь-методист ЗДО№545 Шевченківського району, м.Києва.

Що Ви отримаєте? Позитивний настрій, енергію та підтримку ваших ідей створення «Дитячої  наукової STREAM – лабораторії» та впровадження програми «STREAM освіта, або Стежинки у Всесвіт» К. Крутій ; e-mail для зворотного зв’язку. Кожен учасник отримає сертифікат про підвищення кваліфікації  (4 год./0,2 ЄКТС), посилання відеозапис (за бажанням).

————————————————————————————————————————————

 ВЕБІНАР “Дистантна дошкільна освіта: хто має організовувати,
або Зустріч  із дитиною чи її батьками?”

Дата проведення 16.09.2020 р.

Розпочався ще один навчальний рік у закладах дошкільної освіти.  Проте реалії сьогодення такі, що передбачити як будуть розгортатися події у вересні-жовтні, всередині чи наприкінці навчального року – достатньо проблематично. Пропоную проаналізувати наші здобутки в дистантній освіті дошкільників та окреслити можливі варіанти розвитку подій.

Передусім слід визнати, що ми вперше зіштовхнулися з викликами, які є достатньо серйозними як для всіх щаблів освіти, так і для дошкільної, зокрема: наявність цифрової нерівності між учасниками освітнього процесу завдяки відсутності всеохопного доступу до мережі інтернет та необхідної техніки та девайсів; загальна непідготовленість до дистантної освіти, що обумовлено такими чинниками: відсутність методик, технологій та програмних засобів для дистанційного навчання дошкільників;  несформованість навичок працювати в колективі та взаємодіяти з іншими дітьми в режимі on-line; постійне порушення режиму дня дошколятами за потуранням батьків та недостатня кількість рухової активності; поглиблення освітньої нерівності між дітьми через відсутність щоденного спілкування з вихователями (особливо це проявилося в садочках, розташованих у сільській місцевості); об’єктивна неможливість урахування вихователями  індивідуальної освітньої траєкторії кожної дитини; втрата доступу до харчування дітей з незаможних родин, які його отримували в закладі дошкільної освіти тощо.

Якщо ваш досвід роботи в умовах дистантної освіти замалий, або є запитання до спікера, то реєструйтесь на вебінар!

Про що буде йтися? Який зміст вкладаємо в поняття «дистантна освіта»  та «дистанційне навчання дошкільнят»? Чому формат онлайн-занять не відповідає віковим особливостям дошкільнят? Якою має бути Зустріч як форма спілкування вихователя, дітей і батьків?  Чи є структура у заздалегідь підготовленої Зустрічі? Як спланувати освітній процес із дітьми, якщо вони знаходяться вдома? Чи можуть у цьому допомогти тематичні тижні? Що треба змінювати, як треба змінювати?

Чого навчитеся? Технологіям і методам, які зарекомендували себе як ефективні.  Можливостям запровадження так званих «соціальних бульбашок» («social bubbles»). Роботі з платформою Zoom як оптимальною для спілкування. Етиці on-line, або чого не можна робити під час Зустрічі. Підготовці презентації для дітей і … батьків.

Спікер вебінару:  КРУТІЙ  КАТЕРИНА  – професор кафедри дошкільної освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, керівник Центру авторських методик та модерних практик, Голова Правління ГО  «Академія розвитку особистості», автор понад 300 наукових статей, монографій, словників та методичних посібників, науковий керівник альтернативної програми для дошкільників «STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт», комплексної освітньої програми «Дитина в дошкільні роки».

Що Ви отримаєте? Кожен учасник отримає сертифікат про підвищення кваліфікації  (4 год./0,2 ЄКТС), посилання на відеозапис вебінару (за бажанням).

——————————————————————————————————————————————

КОУЧИНГ-КОНСУЛЬТАЦІЯ. Працюємо за зошитом «Грамотійко 5 +»

Дата проведення 17.09.2020 р.

Проблеми формування  навичок читання у дітей дошкільного віку  сьогодні хвилюють багатьох: науковців, педагогів-практиків, батьків. Темп  життя впливає на кожного, як на дорослого, так і на дитину. Сучасні діти занурюються в принципово інше культурно-предметне середовище. Це спонукає підтягувати реальність до своїх досягнень і відкриттів, виникає реальність одночасного засвоєння усного і писемного мовлення. Загальновизнаними є факти про вимоги сучасних шкіл до показників готовності дітей до навчання у першому класі, серед яких навички читання є пріоритетними.  Проте, сучасна методика навчання грамоти дітей дошкільного віку та освітні програми не завжди враховують ресурс сьогоднішніх дітей, що призводить або до перебільшення вимог до конкретної дитини, або нівелювання можливостей щодо готовності до навчання читання, яке має прояви у небажанні педагогів-дошкільників займатися індивідуальним розвитком, навчанням сучасної дитини та перекладання завдань на школу.

Про що буде йтися? Про зошит “Грамотійко”, який  призначений для індивідуального користування дитиною старшого дошкільного віку на заняттях із читання  як в дитячому садку, так і вдома. Ігрові вправи з формування фонематичного сприйняття допоможуть дошкільникам оволодіти основами читання та елементарними правилами граматики української мови. Рекомендовано для індивідуальної та групової роботи з дітьми старшими за 5 років.

Спікер коучинг-консультації: Олена Каплуновська, Голова ГО «Академія розвитку особистості», магістр з педагогіки вищої школи, методист із дошкільної освіти, Відмінник освіти України, автор навчальних зошитів для дітей та методичних посібників для педагогів і батьків, член авторського колективу освітніх програм «Дитина в дошкільні роки», «STREAM-освіта або Стежинки у Всесвіт», «України – моя Батьківщина». Теоретик і практик з 40-річним стажем роботи у сфері дошкільної освіти.

Що Ви отримаєте?Кожен учасник отримає сертифікат про участь у коучинг-консультації, який надасть Вам право використовувати даний посібник у роботі з дітьми.

———————————————————————————————————————————–

 ВЕБІНАР “Слухаю, говорю, читаю, пишу, або Коли та як навчити читати дитину?”

Дата проведення: 18.09.2020 р.

(за авторською педагогічною технологією «Сходинки до грамоти», «Цікава азбука», «Стежинки до грамоти», «Цікава грамота», «Навчання грамоти») Проблеми формування  навичок читання в дітей дошкільного віку  сьогодні хвилюють багатьох: науковців, педагогів-практиків, батьків. Існує думка, що навчання читання та письма є прерогативою тільки школи. Однак сучасна дошкільна освіта покликана  допомогти дітям оволодіти  базовими навичками слухання, говоріння,  читання та письма. Єдність слухання, говоріння, читання і письма доречно розглядати  у ракурсі  нового способу одночасного засвоєння дітьми 4 видів мовленнєвої діяльності, де слухання – спрямоване сприйняття слухових і зорових стимулів та надавати їм значення; говоріння- висловлювання думок у вільній формі;  письмо – це злиття говоріння і руки в одному потоці, а читання – обдумування про те, що написано. ТОБТО, ГОВОРІННЯ + ПИСЬМО, ЧИТАННЯ + СЛУХАННЯ

Про що буде йтися?  Про авторську педагогічну технологію навчання читання дітей дошкільного віку «Сходинки до грамоти», «Цікава азбука», «Стежинки до грамоти», «Цікава грамота», «Навчання грамоти».

Чого Ви навчитеся? Визначати час початку навчання читання кожної дитини.
Добирати методи та прийоми у відповідності до індивідуальних особливостей сприйняття, можливостей та потреб дитини. Варіювати методичні доробки з власним педагогічним досвідом, можливостями  та  потребами дітей. Організовувати освітній процес за авторською педагогічною технологією  «Сходинки до грамоти», «Цікава азбука», «Стежинки до грамоти», «Цікава грамота».

Спікер вебінару:  Олена Каплуновська, Голова ГО «Академія розвитку особистості», магістр з педагогіки вищої школи, методист із дошкільної освіти, Відмінник освіти України, автор навчальних зошитів для дітей та методичних посібників для педагогів і батьків, член авторського колективу освітніх програм «Дитина в дошкільні роки», «STREAM-освіта або Стежинки у Всесвіт», «України – моя Батьківщина». Теоретик і практик з 40-річним стажем роботи у сфері дошкільної освіти.

Що Ви отримаєте? Кожен учасник отримає сертифікат про підвищення кваліфікації  (4 год./0,2 ЄКТС),  посилання на відеозапис (за бажанням).

———————————————————————————————————————————–

ОСВІТНЯ ЗУСТРІЧ «Гостьовий обмін досвідом педагогів. Здорові та щасливі. Цінності та підходи в швецькому дитячому садочку»

Дата проведення 21.09.2020 р.       

Питання, що будуть висвітлені під час зустрічі, стосуються сфери організації освіти у Швеції.

Про що буде йтися? Які ланки є обов’язковими, у яких умовах працюють вихователі, на яку мету та завдання орієнтуються, як організовано приміщення всередині, в які ігри грають на вулиці, як гуляють, чому навчають.

Перелік мікротем:

Як організована система освіти у Швеції?

Роль дитячих садочків у шведському суспільстві, їхня мета та завдання.

Середовище для вільного розвитку. Зонування, дизайн, змістовне наповнення приміщень.

Один день у шведському садочку. Circle time, вільна гра, заняття на вулиці та всередині.

Навіщо шведські діти балансують? Теорія про вплив гри та спорту на здатність навчатися у майбутньому.

Скандинавський натуралізм, про який багато говорять. Як організувати розмову про відверте, не перетинаючи кордонів.

Безпека фізична та психічна. Що корисного можуть взяти для себе українські педагоги?

Щотижневе листування з батьками. Корисна та дієва традиція налагодження якісного зворотного зв’язку.

Про Ви дізнаєтеся?  Про принципи роботи з дітьми у Швеції. Стануть більш зрозумілими цінності скандинавської педагогіки, мотиви та їх наукове підґрунтя. Отримаєте інформацію про те, як впливає відчуття щастя та безпеки на розвиток дитини. Які табу існують у шведській педагогіці: досвід, який варто перейняти. Що шведи розуміють під поняттями “демократичне середовище, свобода вибору, саморегуляція та самостійність” у дитячому садочку. Орієнтири для вітчизняних спеціалістів у сфері дошкільної педагогіки.

Чому Ви навчитеся? Теоретичним основам організації діяльності дошкільнят, спираючись на гуманістичні принципи шведської педагогіки. Застосовувати на практиці технології Circle time, Brain breaks. Засадам безконфліктного спілкування та навчання у дитячому садочку. Організовувати якісний зворотний зв’язок із батьками на прикладі щотижневого листа (Veckobrev).

Спікери  освітньої зустрічі: Вікторія Елуаер, академічний куратор, методист Спільношколи м. Київ; Олена Каплуновська, Голова ГО «Академія розвитку особистості», викладач дошкільної педагогіки та психології, методист із дошкільного виховання.

Що Ви отримаєте? Електронний набір карток для організації Circle time. З яких етапів складається Circle time? Орієнтовний перелік. Електронний набір карток для дітей із правилами спілкування у шведському садочку (переклад українською мовою). Анкети ранкових дитячих спостережень (трьох рівнів складності), адаптовані українською мовою. Електронний набір карток з ідеями щодо організації Brain breaks (українською мовою). Зразок курикулуму на два тижні за шведською технологією. Зразок щотижневого листа батькам. Кожен учасник отримає сертифікат про участь в освітній зустрічі,  посилання на відеозапис (за бажанням).

———————————————————————————————————————————–

ОСВІТНЯ ЗУСТРІЧ «Гостьовий обмін досвідом педагогів. «Дитячий садок в Німеччині:  що спільного між нами та чого ми можемо навчитися»

Дата проведення 22.09.2020 р.       

Питання, що будуть висвітлені під час зустрічі, стосуються особливостей організації дошкільної освіти в Німеччині.

Про що буде йтися? Які ланки є обов’язковими, у яких умовах працюють вихователі, на яку мету та завдання орієнтуються, як організовано приміщення всередині, в які ігри грають на вулиці, як гуляють, чому навчають.

Перелік мікротем:

Як організована система освіти у Німеччині?

Роль дитячих садочків у німецькому суспільстві, їхня мета та завдання.

Середовище для вільного розвитку. Зонування, дизайн, змістовне наповнення приміщень.

Один день у німецькому  садочку. Ранкове коло, вільна гра, заняття на вулиці та в приміщенні.

Особливості побудови взаємовідносин між батьками та дитячим садочком.

Система підвищення кваліфікації педагогів.

Безпека фізична та психічна. Що корисного можуть взяти для себе українські педагоги?

Про Ви дізнаєтеся?

Про принципи роботи з дітьми в Німеччині.

Про організацію роботи німецького дитячого садка.

Чому Ви навчитеся?

Засадам природного спілкування та навчання дітей і дорослих у дитячому садочку.

Спікери  освітньої зустрічі: Вікторія Шехтель, вихователь дитячого садка, Німеччина; Олена Каплуновська, Голова ГО «Академія розвитку особистості», викладач дошкільної педагогіки та психології, методист із дошкільного виховання.

Що Ви отримаєте? Кожен учасник отримає сертифікат про участь в освітній зустрічі, поситлання на відеозапис (за бажанням).

——————————————————————————————————————————-

ОСВІТНЯ ЗУСТРІЧ «Гостьовий обмін досвідом педагогів. Досвід проведення тижнів науки у ЗДО»

Дата проведення 23.09.2020 р.

Як зацікавити малят наукою? Як запалити вогники в їх очах?  Тиждень науки – це тематичний захід, метою якого є створення умов для пізнавальної активності дошкільників, розвиток пошуково – дослідницької діяльності, самостійного пізнання світу, можливість знайти відповіді на безліч «Чому?»

Про що буде йтися?

До яких свят можна планувати  проведення тижнів наук.

Як залучати батьків до цього заходу.

Які прилади можна виготовити в ЗДО для проведення дослідів в літній лабораторії.

Які  ще лабораторії можуть функціонувати в ЗДО.

Яких казкових героїв можна залучати, щоб пояснити дітям складні речі доступно.

Як навчити вихованців безпечним дослідам.

Чого Ви навчитеся?  Планувати та організовувати Тижні науки для дошкільнят.

Спікери  освітньої зустрічі: Тетяна Ониксимова, вихователь, методист ЗДО №11 «Казка» ВЦА м. Торецьк Донецької області; Олена Каплуновська, Голова ГО «Академія розвитку особистості», викладач дошкільної педагогіки та психології, методист із дошкільного виховання.

Що Ви отримаєте? Картки для фіксації експериментів з магнітами. Посилання на пізнавальне відео для батьків та дітей «Малятам про магніт». Конспект заняття з використанням обладнання дитячої лабораторії  «У пошуках веселки». Планування тижнів науки – 2 варіанти. Кожен учасник отримає сертифікат про участь в освітній зустрічі, посилання на відеозапис (за бажанням).

——————————————————————————————————————————–

ОСВІТНЯ ЗУСТРІЧ «Гостьовий обмін досвідом педагогів. Родзинки  національно-патріотичного виховання  дітей дошкільного віку у  Новоград-Волинському ДНЗ №16 «Веселка» компенсуючого типу»

Дата проведення 24.09.2020 р.       

Патріотизм – це моральне почуття, а тому його формування вимагає глибокого емоційного переживання, усвідомлення і прийняття його дитиною як цінностіПершоосновою почуття патріотизму можна вважати приязнь, чуйність, відповідальність. Саме з виховання доброзичливості, терпимості, емпатії, відповідальності, щирих взаємин у групі дитсадка, засвоєння усталених норм співжиття і варто розпочинати патріотичне виховання.

 Про що буде йтися?

Про Новоград-Волинський ДНЗ №16 «Веселка» компенсуючого типу.

Про організацію освітньої роботи з національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку в ЗДО.

Про освітній процес (тематичні дні, свята та розваги, екскурсії тощо).

Про освітнє середовище (національно-патріотичні осередки, міні-музей народознавства тощо).

Про роль батьків   у патріотичному вихованні дошкільнят.

Чого Ви навчитеся?

Планувати та організовувати національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку.

Спікери  освітньої зустрічі:  Вікторія Данюк, завідувачка ДНЗ №16 «Веселка» компенсуючого типу м.Новограда-Волинського Житомирської області; Тетяна Косяк, вихователька-методистка; Олена Каплуновська, Голова ГО «Академія розвитку особистості», викладач дошкільної педагогіки та психології, методист із дошкільного виховання.

Що Ви отримаєте? Сценарії розваг з національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку. Кожен учасник отримає сертифікат про участь в освітній зустрічі, посилання на відеозапис (за бажанням).

—————————————————————————————————————————