Семінар проф. Катерини Крутій «Огляд сучасних інноваційних методик, які запроваджено в Євросоюзі для роботи з дошкільниками»

Частина 1.

7 квітня 2017 року на факультеті дошкільної, початкової освіти та мистецтв Вінницького педуніверситету відбувся семінар «Огляд сучасних інноваційних методик, які запроваджено в Євросоюзі для роботи з дошкільниками», який провела доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки, методики початкової та дошкільної освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка Катерина Крутій.

2 коментарі до “Семінар проф. Катерини Крутій «Огляд сучасних інноваційних методик, які запроваджено в Євросоюзі для роботи з дошкільниками»”

  1. Пані Катерино, дякую за таку корисну інформацію! Не дивлячись на те, що зараз знаходжусь закордоном, радію можливості пізнавати нові тенденції у сучасній системі освіти завдяки Вашим семінарам! Для себе зробила відкриття про “Олівець Роджерса”, метод інтеллектуального картування, авторські програми та ще багато іншого. Слухала Вас, і зрозуміла, що саме про “дітей, які народжуються із кнопками на пальцях” , писала Kathleen Shaputis, називаючи їх мілленіалами, або “мережовим поколінням”. Можливо, саме вивчення особливостей такого покоління дітей може набути актуальності у вітчизняних дослідженнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *