Семінар проф. Катерини Крутій «Огляд сучасних інноваційних методик, які запроваджено в Євросоюзі для роботи з дошкільниками»

Частина 1.

7 квітня 2017 року на факультеті дошкільної, початкової освіти та мистецтв Вінницького педуніверситету відбувся семінар «Огляд сучасних інноваційних методик, які запроваджено в Євросоюзі для роботи з дошкільниками», який провела доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки, методики початкової та дошкільної освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка Катерина Крутій.

8 коментарів для “Семінар проф. Катерини Крутій «Огляд сучасних інноваційних методик, які запроваджено в Євросоюзі для роботи з дошкільниками»”

  1. Пані Катерино, дякую за таку корисну інформацію! Не дивлячись на те, що зараз знаходжусь закордоном, радію можливості пізнавати нові тенденції у сучасній системі освіти завдяки Вашим семінарам! Для себе зробила відкриття про “Олівець Роджерса”, метод інтеллектуального картування, авторські програми та ще багато іншого. Слухала Вас, і зрозуміла, що саме про “дітей, які народжуються із кнопками на пальцях” , писала Kathleen Shaputis, називаючи їх мілленіалами, або “мережовим поколінням”. Можливо, саме вивчення особливостей такого покоління дітей може набути актуальності у вітчизняних дослідженнях.

  2. Вельмишановна пані Катерино!
    Дякуємо за цікаві матеріали, за семінари на базі Лисичанського педколеджу.
    Зв,язок науки з практикою дуже потрібний! Спасибі за материали до серпневої конференції: головне, що отримали їх своєчасно.

  3. Дуже цікаво читати статті та переглядати відео людини, яка є не “кабінетним” професором, а близькою людиною до практичного життя дитячих садочків. Круті ідеї, посібники) Мені б дуже хотілося, у свій час, навчатися у такої людини! Студентам пощастило!

  4. Шановна пані Катерино! З великим інтересом переглянула семінар. Дуже багато цікавого дізналась, шукаю та вивчаю названі технології. І взагалі, завджи, коли не вистачає інформації або хочеться дізнатись про нове, шукаю Ваш сайт, перечитую статті. Дякую за постійнодіючу скарбничку ідей! Наснаги та творчості! Нових знахідок!

    1. Дякую, такі коментарі мене надихають на роботу. Коли знаєш, що твої думки, ідеї, розробки комусь стають у нагоді, розумієш, ти все робиш правильно і для педагогів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *