Семінар проф. Катерини Крутій «Огляд сучасних інноваційних методик, які запроваджено в Євросоюзі для роботи з дошкільниками»

You may also like...

8 Responses

 1. Ольга Шеремет сказав:

  Пані Катерино, дякую за таку корисну інформацію! Не дивлячись на те, що зараз знаходжусь закордоном, радію можливості пізнавати нові тенденції у сучасній системі освіти завдяки Вашим семінарам! Для себе зробила відкриття про “Олівець Роджерса”, метод інтеллектуального картування, авторські програми та ще багато іншого. Слухала Вас, і зрозуміла, що саме про “дітей, які народжуються із кнопками на пальцях” , писала Kathleen Shaputis, називаючи їх мілленіалами, або “мережовим поколінням”. Можливо, саме вивчення особливостей такого покоління дітей може набути актуальності у вітчизняних дослідженнях.

 2. Катерина сказав:

  Вельмишановна пані Катерино!
  Дякуємо за цікаві матеріали, за семінари на базі Лисичанського педколеджу.
  Зв,язок науки з практикою дуже потрібний! Спасибі за материали до серпневої конференції: головне, що отримали їх своєчасно.

 3. Олена Білик сказав:

  Дуже цікаво читати статті та переглядати відео людини, яка є не “кабінетним” професором, а близькою людиною до практичного життя дитячих садочків. Круті ідеї, посібники) Мені б дуже хотілося, у свій час, навчатися у такої людини! Студентам пощастило!

  • Дякую. Мені приємно за оцінку моєї діяльності.
   Дуже болить за дошкілля. От і намагаюсь допомогти тим, що можу – своїми знаннями та досвідом.

 4. Ірина сказав:

  Шановна пані Катерино! З великим інтересом переглянула семінар. Дуже багато цікавого дізналась, шукаю та вивчаю названі технології. І взагалі, завджи, коли не вистачає інформації або хочеться дізнатись про нове, шукаю Ваш сайт, перечитую статті. Дякую за постійнодіючу скарбничку ідей! Наснаги та творчості! Нових знахідок!

  • Дякую, такі коментарі мене надихають на роботу. Коли знаєш, що твої думки, ідеї, розробки комусь стають у нагоді, розумієш, ти все робиш правильно і для педагогів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *